Компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення
оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.
Магазин "Argon" - продаж тільки якісних зварювальних матеріалів.
+380 (95) 612-03-33
Відгуки про компанію "Аргон" Все для зварювання
Катерина Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець дуже швидко зв'язався. Одного найменування не було в наявності, але продавець запропонував заміну за ту саму ціну. Круги дуже якісні. На довго вистачає.
Дмитро К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Іван Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все швидко, чітко, без проблем і зайвих запитань!
Ярослав Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марина Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вдячна за якісні електроди, чоловік задоволений! Ввічливий продавець, швидко допомогли підібрати потрібний товар. Рекомендую!
Владимир С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Евгений В.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Связался менеджер сказал болгарка есть оплачивайте.Скинули реквизиты и сразу оплатил, через час перезванивает и говорят болгарки нет, будет через 2 недели и дороже на 1000грн. Чтобы вернули деньги доставал их более двух часов. Потерял время и деньги (комиссия банка).
Влад А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роман М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрей Н.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ребята адекватные. Ну, иногда, все ошибаються...А так рекомендую.
Продавець дуже швидко зв'язався. Одного найменування не було в наявності, але продавець запропонував заміну за ту саму ціну. Круги дуже якісні. На довго вистачає.
Все швидко, чітко, без проблем і зайвих запитань!
Вдячна за якісні електроди, чоловік задоволений! Ввічливий продавець, швидко допомогли підібрати потрібний товар. Рекомендую!
Связался менеджер сказал болгарка есть оплачивайте.Скинули реквизиты и сразу оплатил, через час перезванивает и говорят болгарки нет, будет через 2 недели и дороже на 1000грн. Чтобы вернули деньги доставал их более двух часов.
Потерял время и деньги (комиссия банка).
Ребята адекватные. Ну, иногда, все ошибаються...А так рекомендую.