Зварювальні електроди ESAB Weld 7018 Ф4,0 (упаковка 6,1 кг)
- Нет в наличии
- Код: 3774404500
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (95) 612-03-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зварювальні електроди ESAB Weld 7018 Ф4,0 (упаковка 6,1 кг)Нет в наличии
Цену уточняйте
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дані електроди застосовуються для різних цілей і в залежності від цього вони поділяються на ряд виробничих лінійок. Електроди ESAB Weld 7018 - це електроди з обмазуванням основного типу, які застосовуються для зварювання відповідальних деталей та елементів конструкцій з низьколегованих та вуглецевих сталей з умовами роботи при негативних значеннях температури та знакозмінних навантажень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ESAB |
| Тип металлического электрода | Плавящиеся |
| Тип электрода | Металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (кг/шт) | 6,1 кг |
| Гарантийный срок (мес) | 6 |
| Длина электрода (мм) | 450 |
| Діаметр електроду | 4,0 мм |
| Коефіцієнт | 6.1 |
| Основна номенклатура | Електрод зварювальний Weld 7018 dia 3,2 мм 4,9 kg |
| Состояние | Новое |
| Тип покрытого электрода по применению | Для зварювання низьколегованих та вуглецевих конструкційних сталей |
- Цена: Цену уточняйте


