
Сварочный полуавтомат Jasic MIG-400 (N361)
- В наличии
- Код: MIG.N361
122 088,90 ₴
109 990 ₴
-10%
+380 (95) 612-03-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jasic MIG-400 (N361)
Jasic MIG-400 (N361)
Професійний інверторний зварювальний апарат для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG) та ручного дугового зварювання (MMA). Працює дротом суцільного перерізу або порошковим дротом (потрібна заміна роликів подаючого механізму).
Особливості конструкції
- Зварювальний блок і подаючий механізм рознесені в окремі корпуси
- IGBT-технологія: підвищена надійність, менший шум, компактні габарити
- Чотирироликовий подаючий механізм, потужність достатня для пальників з шланг-пакетом до 5 м
- Дріт захищена пластиковим боксом
- Підтримка котушок до 15 кг, діаметри дроту: 0.8, 0.9, 1.0, 1.2, 1.6 мм
- Живлення від промислової мережі 380 В, 3 фази
Управління
- Панель з ручками для плавного регулювання основних параметрів
- Тумблери для перемикання між режимами зварювання
- Цифрові дисплеї для відображення сили струму та напруги
- Роз'єм KZ-2 для стандартного пальника
- 7 pin роз'єм для пальника Spool Gun з вбудованою котушкою
Основні функції та режими
- Напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG)
- Ручна дугова зварка (MMA)
- Регулювання жорсткості дуги (індуктивність)
- Режими роботи 2Т/4Т
- Підтримка пальників з шланг-пакетом до 5 м
- Функція заварки кратера з регулюванням напруги та струму згасання дуги
- Індикація перегріву і перевантаження по струму
Комплектація
- Зварювальний апарат
- Клема маси з кабелем
- Інструкція по експлуатації
Зверніть увагу: зварювальний пальник не входить до комплекту поставки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Минимальный сварочный ток | 60 А |
| Продолжительность нагрузки | 100 % |
| Вес | 41 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры (Д х Ш х В) | 760 x 360 x 585 мм |
| Гарантийный срок (мес) | 12 |
| Діаметр зварювального дроту, мм | 0,8 - 1,6 |
| Діапазон зварювального струму | 60A - 400A |
| Зварювальний струм (ПВ 100%) | 400A |
| Коэффициент полезного действия | 0,85 |
| Кількість роликів подачі | 4 |
| Максимальный сварочный ток (А) | 400А |
| Маса котушки не більше, кг | 15 |
| Напряжение питания | 380 В |
| Напряжение холостого хода (В) | 62В |
| Номинальный сварочный ток (А) | 400А |
| Режими зварювання | MIG; MMA |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність (активна) | 16.55 кВт |
| Споживана потужність (повна) | 17.8 кВА |
| Степень защиты IP | IP21S |
| Швидкість подачі дроту | 1,0 - 21 м/хв |
- Цена: 109 990 ₴




