
Вольфрамовий електрод Abicor Binzel WP 3,0 мм
- Нет в наличии
- Код: 700.0137
583 ₴
+380 (95) 612-03-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вольфрамові електроди типу WP (зелені) - складаються з чистого вольфраму без домішок.
Використовуються в аргонодуговому TIG зварюванні електродом, що не плавиться.
Призначені для зварювання алюмінію та його сплавів.
Дані електроди працюють тільки на змінному струмі AC і не придатні для зварювання постійного струму DC.
Стандарти AWS A5.12 EWP, ГОСТ 23949-80 ЕВЧ, ТУ 48-19-527-83 ЕВЧ.
Хімічний склад: Вольфрам (W) 99,95%.
При зварюванні вольфрамовим електродом у середовищі інертного газу для досягнення найкращого результату крім пальника та джерела живлення важливу роль відіграє термостійкий електрод, що не плавиться.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Argon |
| Тип металлического неплавящегося электрода | Вольфрамовый |
| Тип электрода | Металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага упаковки (кг/шт) | 10 |
| Гарантийный срок (мес) | 12 |
| Длина электрода (мм) | 175 |
| Диаметр | 3,0 мм мм |
| Діаметр електроду | 3,0 мм |
| Марка | WP |
| Основна номенклатура | Електрод вольфрамовий WP 1,6/175 мм (Binzel) |
| Состояние | Новое |
| Тип металлического электрода | Неплавлячі |
- Цена: 583 ₴


